GPS در فلزیاب – آیا در فلزیاب GPS وجود دارد

GPS در فلزیاب – آیا در فلزیاب GPS وجود دارد

GPS در فلزیاب - آیا در فلزیاب GPS وجود دارد

GPS در فلزیاب – آیا در فلزیاب GPS وجود دارد

یکی از سوالاتی که می توان گفت ذهن بسیار از اشخاص در زمینه گنج یابی و فلزیابی را به خود متوجه می کند، سوالی است که شاید خود شما هم با آن روبر شده باشد که آیا در فلزیاب GPS وجود دارد و شایعه GPS در فلزیاب حقیقت دارد یا خیر؟

GPS در فلزیاب – آیا در فلزیاب GPS وجود دارد

آیا در صورت وجود جی پی اس در فلزیاب می توان مکان کاوش را ردیاب کرد؟ با ما همراه باشید تا همه اطلاعات در مورد این موضوع را خدمت شما بزرگواران ارائه دهیم و به سوالات شما پاسخ دهیم.

وجود جی پی اس در فلزیاب

آیا ممکن است GPS در فلزیاب وجود داشته باشد؟ در صورت وجود GPS در دستگاه فلزیاب ، ردیابی می شود؟ چگونه از وجود جی پی اس در فلزیاب مطلع شویم؟ آیا فلزیاب ایرانی ردیابی می شود؟ آیا در صورت شناسایی جنس و بار GPS فعال می شود؟ این ها تناه پاره ای از سوالاتی می باشد که کاوشگران با آن روبرو هستند و بدون شک افراد آماتوری که در این زمینه مشغول فعاللیت هستند همگی با این سوال روبرو بوده اند و به به دنبال این بودند که از صحت این موضوع با خبر شوند که آیا واقعا امکان دارد تا با استفاده از جی پی اس در دستگاه یا ، بتوان کاوش را ردیابی کرد؟

شایعه وجود GPS در فلزیاب

وجود GPS در طلایاب و سایر سیستم های موجود در بازار از پایه نادرست می باشد و شایعه ای بیش نیست که توسط افراد کلاهبردار که مشغول تولید هستند، مطرح شده تا با این روش دست به کلاهبرداری بزنند و در بازار فروش فلزیاب خود را بالا بکشند. به این شکل دسته ای افراد با ادعای اینکه فلزیاب های شرکت X دارای جی پی اس است و ردیابی می شوند اما فلزیاب های ما اورجینال هستند و فاقد GPS هستند و کسی قادر به ردیابی آن ها نیست.

مقالات مرتبط

About the Author:

Leave A Comment

همین حالا تماس بگیرید