گنج یاب PULSE AR III محصول KTS

گنج یاب PULSE AR III

shirazmetaldetector فلزیاب KTS ELECTRONIC, محصولات فلزیاب خارجی , , , , , , , , , , , , , ,

گنج یاب PULSE AR III محصول KTS

گنج یاب PULSE AR III
گنج یاب PULSE AR III

گنج یاب PULSE AR III محصول کمپانی KTS

طلایاب PULSE AR III دارای قابلیت ها و ویژگی های عالی است که آن را به یک طلایاب فوق حرفه ای و پیشرفته تبدیل کرده که میتوان از آن برای یافتن طلا و فلزات گرانبهای دیگر استفاده کرد .

فناوری استفاده شده در گنج یاب PULSE AR III باعث شده تا این دستگاه گنج یاب قابلیت تفکیک فلزات گرانبها را از مواد بی ارزش و مزاحم رو به بهترین نحو ممکن داشته باشد و  نسبت به مواد معدنی و فلزات بی ارزش ندارد حساسیتی نشان نمی دهد و اما در عوض نسبت به فلزات گرانبها کاملا حساس است و در صورت وجود چنین موادی بلافاصله آن را نشان میدهد و به اطلاع اپراتور میرساند .

نوع و عمق کاوش طلایاب PULSE AR III محصول KTS

فلزیاب PULSE AR III قابلیت کاوش در عمق بسیار بالایی دارد که عمق زنی تا ۴ متر را انجام میدهد و  مساحتهای بزرگی را بدون برخورد با مشکلی اسکن می کند و بدون محدودیت به کاوشگر اجازه میدهد تا فضا های وسیع را نیز کاوش کند بدون اینکه مشکلی در جوابدهی دستگاه گنج یاب PULSE AR III بوجود بیاید  برای مثال می تواند یک زمین فوتبال را در طول ۴ ساعت اسکن نماید . یکی از ویژگی های بارز این فلزیاب قابلیت استفاده از ۵ لوپ می باشد.

لوپ ۲ متری این دستگاه طلایاب PULSE AR III این قابلیت را فراهم می کند که اهداف بزرگ را تا عمق ۶ متری شناسایی کند . این دستگاه طلایاب PULSE AR III جنس فلزات را تشخیص میکند و آنرا به صورت عددی نشان می دهد.

دیگر ویژگی های طلایاب PULSE AR III

  • سیستم القا پالس با صفحه نمایش
  • نشان دهنده نوع فلز
  • جستو جوی بدون اشکال در زمین های نمکی و آب
  • حساسیت بالا به طلا و فلزات گرانبها
  • حمل و نقل آسان

برخی دیگر از محصولات KTS:

جهت خرید فلزیاب ، اجاره فلزیاب از نمایندگی فلزیاب تهران ،  ، نمایندگی فلزیاب بوشهر یا نمایندگی فلزیاب یزد با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب Land Ranger Pro

فلزیاب Land Ranger Pro و بررسی توانایی های آن

فلزیاب Land Ranger Pro و بررسی توانایی های آن شرکت Bounty Hunter در غربی ترین نقطه کشور آمریکا در شهر El Paso ایالت تگراس قرار دارد. این شرکت آمریکایی تولیدکننده انواع دستگاه های فلزیاب و گنج یاب و یکی از پیشروترین و نوآورترین شرکت ها در این عرصه می باشد.کمپانی های بسیاری از جمله کمپانی Fisher , Teknetics از زیر […]

فلزیاب Spark

فلزیاب Spark ساخت کمپانی فلزیاب MWF

فلزیاب Spark ساخت کمپانی فلزیاب MWF گنج یاب Spark جزء بهترین دستگاه های تولید شده شرکت MWF ترکیه می باشد این دستگاه یک ردیاب آنتنی جهت ردیابی سایر فلزات ارزشمند مانند طلا ، نقره ، مفرق و حفره های زیر زمین بکار گرفته می شود. این ردیاب دارای تکنولوژی مدرن و پیشرفته LDS است ، […]

فلزیاب Texas Titan 9000

فلزیاب Texas Titan 9000 و بررسی قابلیت های آن

فلزیاب Texas Titan 9000 و بررسی قابلیت های آن معرفی فلزیاب گنج یاب Texas Titan 9000 قابلیت های بسیار پیشرفته ای برای پیدا کردن سکه های ارزشمند ، جواهرات ، طلا و نقره های مدفون شده در اعماق دریا دارد. اگر شما از محل تقریبی اشیاء با ارزشی خبر دارید ، این طلایاب به راحتی […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید