گنج یاب PULSE AR III محصول KTS

shirazmetaldetector فلزیاب KTS ELECTRONIC, محصولات فلزیاب خارجی , , , , , , , , , , , , , ,

گنج یاب PULSE AR III محصول KTS

گنج یاب PULSE AR III

گنج یاب PULSE AR III محصول کمپانی KTS

طلایاب PULSE AR III دارای قابلیت ها و ویژگی های عالی است که آن را به یک طلایاب فوق حرفه ای و پیشرفته تبدیل کرده که میتوان از آن برای یافتن طلا و فلزات گرانبهای دیگر استفاده کرد .

فناوری استفاده شده در گنج یاب PULSE AR III باعث شده تا این دستگاه گنج یاب قابلیت تفکیک فلزات گرانبها را از مواد بی ارزش و مزاحم رو به بهترین نحو ممکن داشته باشد و  نسبت به مواد معدنی و فلزات بی ارزش ندارد حساسیتی نشان نمی دهد و اما در عوض نسبت به فلزات گرانبها کاملا حساس است و در صورت وجود چنین موادی بلافاصله آن را نشان میدهد و به اطلاع اپراتور میرساند .

نوع و عمق کاوش طلایاب PULSE AR III محصول KTS

فلزیاب PULSE AR III قابلیت کاوش در عمق بسیار بالایی دارد که عمق زنی تا ۴ متر را انجام میدهد و  مساحتهای بزرگی را بدون برخورد با مشکلی اسکن می کند و بدون محدودیت به کاوشگر اجازه میدهد تا فضا های وسیع را نیز کاوش کند بدون اینکه مشکلی در جوابدهی دستگاه گنج یاب PULSE AR III بوجود بیاید  برای مثال می تواند یک زمین فوتبال را در طول ۴ ساعت اسکن نماید . یکی از ویژگی های بارز این فلزیاب قابلیت استفاده از ۵ لوپ می باشد.

لوپ ۲ متری این دستگاه طلایاب PULSE AR III این قابلیت را فراهم می کند که اهداف بزرگ را تا عمق ۶ متری شناسایی کند . این دستگاه طلایاب PULSE AR III جنس فلزات را تشخیص میکند و آنرا به صورت عددی نشان می دهد.

دیگر ویژگی های طلایاب PULSE AR III

  • سیستم القا پالس با صفحه نمایش
  • نشان دهنده نوع فلز
  • جستو جوی بدون اشکال در زمین های نمکی و آب
  • حساسیت بالا به طلا و فلزات گرانبها
  • حمل و نقل آسان

برخی دیگر از محصولات KTS:

جهت خرید فلزیاب ، اجاره فلزیاب از نمایندگی فلزیاب تهران ،  ، نمایندگی فلزیاب بوشهر یا نمایندگی فلزیاب یزد با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب Rover C II محصول OKM آلمان

فلزیاب Rover C II محصول OKM آلمان فلزیاب Rover C II یک فلزیاب تصویری پیشرفته محصول شرکت OKM آلمان می باشد.

فلزیاب CS3MXiPRO محصول شرکت فلزیاب C.SCOPE

فلزیاب CS3MXiPRO فلزیاب CS3MXiPRO محصول شرکت فلزیاب سی اسکوپ انگلیس می باشد.این فلزیاب نمونه اولیه فلزیاب های سری cs همین شرکت است.این فلزیاب تنظیمات ساده ای دارد و در کنار سادگی از حساسیت مناسبی نیز برخوردار است و می توان در همه زمین ها حتی زمین های شور و معدنی به کاوش بپردازد.این فلزیاب بدلیل […]

فلزیاب GPX 4800 محصول Minelab استرالیا

فلزیاب GPX 4800 محصول Minelab استرالیا کمپانی MINELAB یکی از بزرگترین و بهترین تولید کننده های گنج یاب و فلزیاب در جهان می باشد. این کمپانی در سال ۲۰۰۰ در استرالیا تاسیس شد. این کمپانی علاوه بر تولید دستگاه فلزیاب در زمینه مونتاژ فلزیاب نیز فعالیت می کند. در طراحی و تولید این محصولات از فناوری […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید