کاتالوگ فلزیاب فیوچر

کاتالوگ فلزیاب فیوچر

صفحه لمسی فلزیاب فیوچر آی 160 در کاتالوگ فلزیاب فیوچر

صفحه لمسی فلزیاب فیوچر آی ۱۶۰ در کاتالوگ فلزیاب فیوچر

کاتالوگ فلزیاب فیوچر موضوعی است که به درخواست مکرر کاربران در وب سایت پرداخته شده است. یک موضوع و نحوه عملکرد آن موضوعی دیگر است. شما عزیزان با هر تجربه ای که باشید برای استفاده از نیازمند یک راهنما هستید. هر نوع سیستم فلزیاب از روندی خاص برای شناسایی فلزات پیروی می کند پس پیشنهاد می کنیم حتما کاتالوگ فلزیاب فیوچر را دانلود کنید.

کاتالوگ فلزیاب فیوچر

کاتالوگ فلزیاب فیوچر شما را یاری می کند تا اگر نیاز به استفاده از فلزیاب فیوچر داتشید بتوانید با ساده ترین روش به کاوش مکان های خود بپردازید. کمپانی فلزیاب IKPV خود را موظف می داند با ارائه راهنمای فلزیاب فیوچر به کمک شما عزیزان بشتابد پس به خواندن ادامه دهید.

توجه: در هنگام خرید فلزیاب فیوچر ممکن است این موضع ذهن شما را درگیر کند که اگر به نیازمند شدید باید باید چه کاری انجام دهید، با کجا تماس بگیرید و هزینه تعمیر فلزیاب چقدر می شود؟ آیا خواندن مقاله کاتالوگ فلزیاب فیوچر مشکل شما را حل خواهد کرد؟

توجه: اپراتورهای گرامی جهت تعمیر فلزیاب فیوچر می توانید از خدمات شرکت  با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس بگیرید و از قطعات با کیفیت اورجینال و گارانتی معتبر بهره مند شوید.

معرفی فلزیاب فیوچر آی ۱۶۰

فلزیاب فیوچر ۲۰۱۸

pdfpdf

محصولات مشابه فلزیاب فیوچر

فلزیاب رایچل ام 160

فلزیاب رایچل ام ۱۶۰

سری فلزیاب های رایچل این شرکت از سال ۱۳۹۶ تولید می شوند و در این مدت که از ساخت آن ها می گذر شاهد پیشرفت و تغییرات بسیار زیادی در آن ها بوده ایم. فلزیاب رایچل در چهار مدل زیر عرضه شده است که همگی توانایی ارسال تصاویر زنده را به کامپیوتر و ارائه تصاویر سه بعدی را دارا بودند.

فلزیاب سری رایچل

با توسعه فناوری Multi Sensor که منجر به ساخت فلزیاب رایچل و فلزیاب کوماتسو شد، این فلزیاب توانست در بازار ایران به موفقیت و فروش بسیار بالایی دست پیدا کند.  فلزیاب RICHEL M-160 یک فلزیاب حرفه ای دارای قابلیت ها و ویژگی هایی است که برای کاوشگران حرفه ای بسیار جذاب و قابل توجه است. این دستگاه فلزیاب قادر است تا ساختارهای زیر زمین و تونل ها و حفره ها را شناسایی کند.

فلزیاب رایچل ام ۱۶۰ دارای یک آنتن مجهز به ۱۶ سنسور مگنومتر قدرتمند آلمانی است. داده های ارسالی این دستگاه با نرم افزار Visualizer 3D تبدیل به تصویر و اطلاعات خروجی می شود.  این دستگاه در مقایسه با فلزیاب RICHEL M-20دارای ۶ برابر حساسیت بیشتر . به همین دلیل به دستگاهی ایده آل برای باستان شناسان، زمین شناسان و جویندگان گنج تبدیل شده است.

About the Author:

Leave A Comment

همین حالا تماس بگیرید