نماد قورباغه در گنج یابی و دفینه یابی

نماد قورباغه در گنج یابی و دفینه یابی

نماد قورباغه در دفینه یابی و گنج یابی معانی مختلفی دارد و باید به محل جغرافیایی بسیار توجه کرد زیرا در کشور های مختلف و حتی اقوام مختلف نماد قورباغه مفهوم متفاوتی دارد. مثلا در مصر باستان قورباغه نشانه الهه هگت بوده و در هنگام زایمان زنان آنجا حاضر بوده است اما مسیحیان بر این باورند که قورباغه نماد روز رستاخیز می باشد.

نماد قورباغه در گنج یابی و دفینه یابی

نماد قورباغه در گنج یابی و دفینه یابی

نماد قورباغه در گنج یابی و دفینه یابی :

سنگ قورباغه بسیار مشخص و قابل تشخیص است و بیشتر در نزدیکی آب دیده شده است و اگر در نزدیکی آب نباشد ارزشی ندارد و کاوش آن بیهوده است.اما در صورتی که قورباغه نزدیک به آب باشد احتمال وجود دفینه بسیار زیاد است.اگر در نزدیک آب قورباغه مشاهده کردید جهت جهش قورباغه را دنبال کنید تا به علائم دیگری برسید و شاید لازم باشد تا از آب عبور کنید که به محل دفینه برسید.البته برخی دیگر از کارشناسان بر این باورند که باید مسیر نگاه قورباغه را دنبال کنید تا به نشاناه یا دفینه دیگری برسید.در هر صورت نماد قورباغه دارای دفینه ای در اطرافش است و باید به صورت دقیق کاوش شود تا به دفینه یا گنج برسید.

این مطلب مرتبط است با :

شما می توانید در صورت نیاز به فلزیاب به نمایندگی فلزیاب شیراز و نمایندگی فلزیاب تهران مراجعه نمایید و همچنین این امکان فراهم شده تا پس از ثبت سفارش ما محصول را درب خانه به شما تحویل دهیم. شما می توانید از طریق شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

 

آثار و نشانه های مشابه

About the Author:

Leave A Comment

همین حالا تماس بگیرید