نشانه جغد در دفینه یابی و گنج یابی

نشانه جغد

iman آثار و نشانه , , , , , , , , ,

نشانه جغد

"<yoastmark

جغد یا بوف یکی از پرندگان شکاری است که تقریبا در تمام نقاط دنیا وجود و فقط در قطب جنوب مشاهده نشده است.جغد پرنده ای سودمند است و خوراکش انواع موش است.جغد از سحر تا صبح از لانه اش بیرون می آید و به شکار می پردازد و باقی روز در لانه اش می ماند.چشم جغد بزرگ بوده و بدلیل داشتن دید دو چشمی در شکار بسیار دقیق عمل می کند  و همچنین می تواند در نور های بسیار کم محیط به شکار بپردازد. قدرت بینایی و شنوایی جغد بسیار زیاد بوده و همین ویژگی باعث شده کار جغد شکارچی خوبی در طبیعت باشد.

نشانه جغد در دفینه یابی و گنج یابی :

نشانه جغد در گذشته بیشتر به معنای عقل و ذکاوت بوده و در افسانه های یونان نیز به معنای ذکاوت ،سیاستمداری و صلح بوده است. نشانه جغد کمتر در ایران مشاهده شده است  و موارد استفاده آن برای یافتن سایر نشانه ها می باشد و مفهوم خاصی دیگری ندارد.البته در برخی از سکه های قدیمی یونانی عکس جغد حک شده است و در هنگام یافتن این سکه ها نماد جغد مشاهده شده است.

 

مقالات مرتبط با دفینه یابی و گنج یابی :

فروش فلزیاب | فروش طلایاب | فروش ردیاب | فروش گنج یاب

شما می توانید جهت مشاوره و خرید فلزیاب به شرکت فلزیاب IKPV مراجعه فرمایید یا با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۱ تماس حاصل فرمایید

 

شاید دوست داشته باشید:

نماد خرگوش در دفینه یابی | شکل خرگوش در گنج یابی

نماد خرگوش در دفینه یابی | شکل خرگوش در گنج یابی

نماد خرگوش نماد خرگوش در دفینه یابی و گنج یابی بیشتر به معنای وجود کانال یا تونل زیر زمینی است و اگر در جایی نشانه خرگوش را مشاهده کردید به دنبال ورودی حفره یا تونل باشید.در تونل ممکن است آب وجود داشته باشد یا مسیر آب باشد.اما در برخی موارد تونل راه ورود و خروج […]

عقاب و نماد شاهین در دفینه یابی

عقاب و نماد شاهین در دفینه یابی

عقاب و نماد شاهین در دفینه یابی باز یا شاهین پرنده ای شکاری بوده و چشمان تیزبینی دارد. شکار خود را در میان چنگالهایش نگه می دارد. به احتمال زیاد ، این علامت به دفینه راهزنان یا به غنایم و… جنگی اشاره دارد. به طور کلی ، دفینه آن در مکان بسته و پلمپ شده ای […]

آثار و نشانه سنگ آسیاب

آثار و نشانه سنگ آسیاب در دفینه یابی

آثار و نشانه سنگ آسیاب معمولا در نواحی بلند کوه های مشاهده می شوند که برای یافتن آن می توانید به دنبال دو عدد سنگ کله قندی در مجاورت آن باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید