معابد و کلیسا ها در دفینه یابی و گنج یابی

felezyabland آثار و نشانه , , , , , , , ,

معابد و کلیسا ها در دفینه یابی و گنج یابی

معبد جایی است که در آن خدا پرستش می شده است اما دین پرستش کنندگان اسلام نبوده است ومحل پرستش سایر ادیان را به این نام می شناسیم.واژه کلیسا نیز به معنای گردهمایی و اجتماع انسانهایی است که عقیده های مشترکی دارند ولیکن در بین مردم به محل عبادت مسیحیان معروف است.معابد و کلیسا ها  در دفینه یابی و گنج یابی جایی بسیار مناسب است زیرا از طرفی محل آن ثابت می باشد و از طرف دیگر از کلیسا ها و معابد نگهبانی و نگهداری می شود .معابد و کلیسا ها در دفینه یابی اهمیت زیادی نداشته و باید قبل از کاوش حتما با چند کارشناس مشورت نمایید.

 مفهوم معابد و کلیسا ها در دفینه یابی و گنج یابی :

 معابد و کلیسا ها در دفینه یابی کسانی که عقیده مذهبی داشته اند بیشتر دفینه خود را در زیر کلیسا یا معبد و یا اطراف آن دفن کرده اند تا این گنج در نهایت به معبد یا کلیسا برسد و یا به پیروان آن مذاهب برسد.بیشتر دفینه ها و گنج ها در راه ورودی معابد و کلیسا ها وجود دارند و انسانها تمایل بیشری به دفن در ورودی ها دارند همچنین اتاق مخصوص کشیش ها  و راهب ها در یافتن دفینه بسیار مهم می باشد و باید حتما مورد بررسی قرار گیرند.در برخی موارد راهب ها و کاهنان معبد اجسام با ارزش را در اتاق خود یا داخل دهلیز های که بین اتاق خود و محل عبادت است مخفی کرده اند و باید حتما مورد بررسی قرار گیرد.

البته باید درباره معابد و کلیسا ها در دفینه یابی و گنج یابی توجه داشت که نمی توان هر کلیسا یا معبدی را در حال حاضر مورد کاوش قرار داد و احتمال وجود دفینه نیز کم است و شما فقط در شرایطی به دنبال گنج یا دفینه باشید که کلیسای یا معبد نا شناخته ای را پیدا کرده اید و در سایر موارد نباید کاوش کرد.

 

این مطلب مرتبط است با : آثار و نشانه های دفینه

شما می توانید جهت مشاوره و راهنمایی رایگان درباره معابد و کلیسا ها در دفینه یابی ، انواع فلزیاب و خرید فلزیاب با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس حاصل فرمایید یا به نمایندگی فلزیاب فارس یا فلزیاب تهران مراجعه نمایید.

سایر مطالبی که شاید شما بپسندید :

شاید دوست داشته باشید:

نماد خرگوش در دفینه یابی | شکل خرگوش در گنج یابی

نماد خرگوش نماد خرگوش در دفینه یابی و گنج یابی بیشتر به معنای وجود کانال یا تونل زیر زمینی است و اگر در جایی نشانه خرگوش را مشاهده کردید به دنبال ورودی حفره یا تونل باشید.در تونل ممکن است آب وجود داشته باشد یا مسیر آب باشد.اما در برخی موارد تونل راه ورود و خروج […]

عقاب و نماد شاهین در دفینه یابی

عقاب و نماد شاهین در دفینه یابی باز یا شاهین پرنده ای شکاری بوده و چشمان تیزبینی دارد. شکار خود را در میان چنگالهایش نگه می دارد. به احتمال زیاد ، این علامت به دفینه راهزنان یا به غنایم و… جنگی اشاره دارد. به طور کلی ، دفینه آن در مکان بسته و پلمپ شده ای […]

آثار و نشانه سنگ آسیاب در دفینه یابی

آثار و نشانه سنگ آسیاب معمولا در نواحی بلند کوه های مشاهده می شوند که برای یافتن آن می توانید به دنبال دو عدد سنگ کله قندی در مجاورت آن باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید