قوی ترین فلزیاب | با قوی ترین فلزیاب های جهان آشنا شوید

قوی ترین فلزیاب | با قوی ترین فلزیاب های جهان آشنا شوید

قوی ترین فلزیاب

قوی ترین فلزیاب

قوی ترین فلزیاب

دنیای کاوش همیشه پر از هیجان و رقابت است. دستگاه فلزیاب در این بین طرافداران زیاد دارند و مسابقات متعددی مانند کاوش در ساحل هر ساله در کشورهای جهان برگزار می شود که طرفداران بسیاری را به خود جذب می کنند. به همین دلیل هم هست که معمولا قوی ترین فلزیاب ها بیشتر شناخته شده هستند و حتی اپراتورهای کم تجربه هما نام هایی مانند را شنیده اند.

با قوی ترین طلایاب های جهان آشنا شوید

رقابت های فلزیابی همیشه یکی از پرطرفدار ترین مسابقات تفریحی است که در جهان برگزار می شود و قهرمانان این رشته با استفاده از قوی ترین گنج یاب ها با هم به رقابت می پردازند. شاید بگویید عملکرد دستگاه های فلزیاب ایرانی از بهتر است اما جالب است بدانید که هایی هم وجود که به خصوص در عمق کاوش و قدرت از بسیار از دستگاه های فلزیاب خارجی بهتر عمل می کنند و فلزیاب های معمولی هرگز نمی توانند به گرد آن ها هم برسند. اگر شما هم از طرفداران دنیای جذاب کاوش فلزات هستید در ادامه با ما همراه باشید تا با هم با قوی ترین گنج یاب آشنا شویم.

چند نمونه از قوی ترین فلزیاب ها

فلزیاب ZICCO X1 محصول کمپانی فلزیاب IKPV

فلزیاب ZICCO X1

فلزیاب ZICCO X1

فلزیاب زیکو ایکس وان یک  بسیار حرفه ای با قابلیت کاوش در زمین های سفت و سخت، شوره زار، مناطق مرطوب و جنگل می باشد. همچنین این  با قابلیت ارسال چندین سیگنال جهت کاوش طلا در مناطق مختلف بسیار مناسب می باشد.

فلزیاب RICHEL M-160 محصول فلزیاب IKPV

فلزیاب RICHEL M-160

فلزیاب RICHEL M-160

فلزیاب RICHEL M-160 یکی از قوی ترین فلزیاب ها و محصول جدید شرکت  می باشد. فلزیاب M-160 محصول شرکت فلزیاب IKPV یک  دارای ۱۶ سنسور مگنومتر آلمانی می باشد که وضوح تصاویر خروجی را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد و همچنین قابلیت اسکن زنده (نمایش عوارض زیر زمینی هنگام اسکن) دارد.

فلزیاب HS366 محصول کمپانی فلزیاب IKPV

فلزیاب HS366

فلزیاب HS366

فلزیاب HS366 یک فلزیاب چندمنظوره بسیار حرفه ای محصول شرکت فلزیاب IKPV می باشد. این  مجهز به قابلیت و ویژگی های مختلف می باشد تا تمام نیازهای اپراتور را برطرف سازد.

فلزیاب DERAK Super Sensor GPR

فلزیاب DERAK Super Sensor GPR

فلزیاب DERAK Super Sensor GPR

فلزیاب DERAK Super Sensor GPR یک  محصول کمپانی  یک  با فناوری جدید و پیشرفته برای اپراتورهای که به دنبال یک فلزیاب پیشرفته با قیمت ارزان هستند مناسب می باشد.

مقالات مرتبط با قوی ترین فلزیاب

About the Author:

Leave A Comment

همین حالا تماس بگیرید