فلزیاب Treasure Finder PRO ساخت DELTA PULSE بلغارستان

فلزیاب Treasure Finder PRO ساخت DELTA PULSE بلغارستان

شرکت DELTA PULSE بلغارستان 

کمپانی گنج یاب DELTA PULSE ساخته شده در شهر Varna بلغارستان بیشتر از ۱۵ سال میباشد که در عرصه ساخت و تولید انواع فلزیاب ،طلایاب و گنج یاب شروع به فعالیت کرده است. بالاترین عملکرد شرکت گنج یاب Delta Pulse به تولید فلزیاب های دور برد اختصاص دارد. گنج یاب های تولید شده شرکت دلتا پلاس از برترین و با کیفیت ترین دستگاه های عرضه شده در بازار میباشد. تولیدات این کمپانی از حساسیت و دقت خیلی بالای برخوردار میباشند که مورد تایید جستجوگران با تجربه است.

فلزیاب Treasure Finder PRO

                                                                         فلزیاب Treasure Finder PRO

معرفی فلزیاب Treasure Finder PRO :

فلزیاب Treasure Finder PRO که یکی از برترین گنج یاب ها و معروف ترین دستگاه در بین دیگر گنج یاب های مشابه خود میباشد و عمق جستجو این دستگاه بین ۱ تا ۶ متر و شعاع جستجو بین ۱ تا ۲۰ متر میباشد. اگر شما از کسانی هستید که در این عرصه تخصص و تجربه دارند در رابطه با گنج یاب Treasure Finder PRO سوال بپرسید بدون شک این فلزیاب فوق العاده بهترین گزینه برای شما است. کمپانی DELTA PULSE بلغارستان فلزیاب Treasure Finder PRO را با قابلیت های ساخته است که دقیقا با ادعای خودشان همخوانی دارد و هواداران زیادی را به خود جذب کرده است. این فلزیاب یک سیستم آنتن راداری است که با دارا بودن به برنامه های با قدرت بالا، فلزات با ارزش را شناسایی میکند و آن ها را مورد بررسی قرار میدهد.

تعدادی از قابلیت های فلزیاب Treasure Finder PRO :

  • توانایی تنظیم میزان حساسیت
  • فرکانس کاری قابل تنظیم
  • پولاریزاسیون قابل تنظیم
  • کارکرد ۲۰ تا ۳۰ ساعت باطری
  • وزن بسیار سبک ۴۰۰ گرمی
  • گارانتی ۲ ساله ( محدود به کشور های خارجی )

جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساخت لوپ فلزیاب ، کیت فلزیاب ، فلزیاب خارجی ، فلزیاب تصویری ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب پالسی ، معدن یاب ، سیستم GPR ، معدن یاب و … در نمایندگی های فروش فلزیاب شیراز ، نمایندگی فلزیاب تهران ، نمایندگی فلزیاب اصفهان با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس بگیرید.

About the Author:

Leave A Comment

همین حالا تماس بگیرید