فلزیاب Prospector ساخت Bounty Hunter آمریکا

فلزیاب Prospector ساخت Bounty Hunter آمریکا

فلزیاب Prospector

فلزیاب Prospector

 یکی از مشهورترین و بزرگترین تولید کننده های فلزیاب در دنیا می باشد. این شرکت شهر El Paso ایالت تگزاس در غربی ترین نقطه کشور امریکا تاسیس شده است. این شرکت محصولات خود را برای کاربرد های مختلفی مانند فلزیاب های تفریحی،، یون یاب ، حفره یاب، معدن یاب و … تولید می کند. دستگاه های تولیدی این شرکت برای حرفه ای ها، مبتدی ها و مصارف صنعتی مناسب می باشد.

گنج یاب های میان رده از جمله  فلزیاب های می باشند که دارای قیمتی پایین بوده و برای کاوشگران مبتدی در عرصه فلزیابی مناسب هستند. خریدن گنج یاب های با قیمت بالا و پیشرفته برای کاوشگران مبتدی چیزی جزء اتلاف هزینه و وقت نخواهد بود و به همین خاطر شرکت های تولید کننده فلزیاب اقدام به ساخت فلزیاب های میان رده و ارزان قیمت می کنند. شرکت Bounty Hunter با تولید گنج یاب های میان رده از محبوبیت خاصی در میان کاوشگران مبتدی برخوردار می باشند. فلزیاب Prospector یکی از فلزیاب های میان رده این شرکت می باشد که در عین داشتن قیمتی پایین از امکانات حرفه ای نیز بهره می برد.

برخی از ویژگی های فلزیاب Prospector :

  • قابلیت بالانس اتوماتیک و دستی سطح زمین
  • دارای ۳ حالت مختلف عملکرد
  • دارای حساسیت و تفکیک قابل تنظیم
  • مجهز به نشان گر میزان قدرت سیگنال
  • طراحی شده به صورت ارگونومیک و بسیار سبک
  • دارای مدارهای الکتریکی پیشرفته

تعدادی دیگر از محصولات شرکت Bounty Hunter :

جهت ، و از نمایندگی فلزیاب مشهد، نمایندگی فلزیاب تبریز، نمایندگی فلزیاب بوشهر، نمایندگی فلزیاب تهران، نمایندگی فلزیاب اصفهان، نمایندگی فلزیاب آباده و فقط با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس بگیرید.

About the Author:

Leave A Comment

همین حالا تماس بگیرید