فلزیاب Moneta محصول شرکت Armand لهستان

فلزیاب Moneta محصول شرکت Armand لهستان

felezyabesfahan فلزیاب ARMAND, محصولات فلزیاب خارجی , , , , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب Moneta محصول شرکت Armand لهستان

گنج یاب های Armand یک دستگاه فوق العاده در زمینه فلزیابی است که از سال ۱۹۸۵ با بهره گیری از روش های سنتی تولید فلزیاب ، گنج یاب و معدن یاب در کشور لهستان تولید شده است. کمپانی ARMAND از برترین کمپانی های سازنده فلزیاب لهستانی است که امروز به معروفیت خیلی زیادی دست پیدا کرده است. کاوش برای اشیاء باستانی را با کمپانی Armand تجربه کنید.

فلزیاب Moneta محصول شرکت Armand لهستان
                                                          فلزیاب Moneta محصول شرکت Armand لهستان

نقد و بررسی فلزیاب Moneta

طلایاب Moneta با ساخت مقاوم و با کیفیت مناسب برای کاوشگران سکه ، طلا و اشیاء فلزی میباشد. این گنج یاب بروز با دسترسی به سوئیچ ها میتواند محل دقیق هدف را مشخص کند.

Armand Moneta یک فلزیاب پیشرفته جهت پیدایش سکه، شهاب سنگ ، سنگ های مغناطیسی و مصنوعات فلزی است. این توانایی با استفاده از کارکرد های بسیار راحت از طریق نشان دادن تمام تنظیمات در یک زمان تعیین میشود که در ال سی دی نمایشگر فلزیاب ها قابل مشاهده نیست. این آلارام زیبا و خوش صدا در بلندگو برای فلزات شناسایی شده میباشد که برای فلزاتی مثل طلا و فولاد صدای کوتاه و یا کم ، بستگی به تنظیم میزان دکمه صدا دارد.

تنظیم کننده میزان صدا در بلندگو و هدفون با پتانسیومتر ( Volume ) کنترل میشود.  پتانسیومتر حساسیت ، حساسیت فلزیاب را کنترل میکند در حالی که همزمان حداکثر، تا سطح تداخل – دود الکترومغناطیسی را کنترل میکند.  پتانسیومتر (تبعیض) کنترل سطح رد فلزات آهنی و فولادی را کنترل میکند که هر چقدر میزان تبعیض بالا تر باشد حساسیت به سکه نقره ای پایین تر است.

امکانات فلزیاب Moneta

  • دارای سیستم VLF، آنالوگ
  • دارای فرکانس کاری ۷ کیلوهرتز
  • دارای مد های کاری پویا( با تبعیض ) ، ایستا و با دقت بالا
  • وزن بسیار کم ۱٫۳۵ کیلوگرم
  • ابعاد پروب ۲۸ × ۲۱٫۵ سانتیمتر
  • مجهز به باطری لیتیوم-یونی
  • نگهداری شارژ حدود ۲۵ ساعت ( بستگی به مقدار استفاده از صدا، میزان آن و اینکه آیا از هدفون استفاده شده است )
  • شارژ کامل دستگاه حدود ۸ ساعت

برخی از محصولات ما

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب ، گنج یاب ، فلزیاب تصویری ، فلزیاب ارزان ، قیمت فلزیاب ، فلزیاب آنتن راداری ، معدن یاب ، یون یاب ، فلزیاب Moneta و … می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی فلزیاب شیراز ، نمایندگی فلزیاب تهران با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب Land Ranger Pro

فلزیاب Land Ranger Pro و بررسی توانایی های آن

فلزیاب Land Ranger Pro و بررسی توانایی های آن شرکت Bounty Hunter در غربی ترین نقطه کشور آمریکا در شهر El Paso ایالت تگراس قرار دارد. این شرکت آمریکایی تولیدکننده انواع دستگاه های فلزیاب و گنج یاب و یکی از پیشروترین و نوآورترین شرکت ها در این عرصه می باشد.کمپانی های بسیاری از جمله کمپانی Fisher , Teknetics از زیر […]

فلزیاب Spark

فلزیاب Spark ساخت کمپانی فلزیاب MWF

فلزیاب Spark ساخت کمپانی فلزیاب MWF گنج یاب Spark جزء بهترین دستگاه های تولید شده شرکت MWF ترکیه می باشد این دستگاه یک ردیاب آنتنی جهت ردیابی سایر فلزات ارزشمند مانند طلا ، نقره ، مفرق و حفره های زیر زمین بکار گرفته می شود. این ردیاب دارای تکنولوژی مدرن و پیشرفته LDS است ، […]

فلزیاب Texas Titan 9000

فلزیاب Texas Titan 9000 و بررسی قابلیت های آن

فلزیاب Texas Titan 9000 و بررسی قابلیت های آن معرفی فلزیاب گنج یاب Texas Titan 9000 قابلیت های بسیار پیشرفته ای برای پیدا کردن سکه های ارزشمند ، جواهرات ، طلا و نقره های مدفون شده در اعماق دریا دارد. اگر شما از محل تقریبی اشیاء با ارزشی خبر دارید ، این طلایاب به راحتی […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید