فلزیاب GPX محصول Minelab استرالیا

فلزیاب GPX محصول Minelab استرالیا

 در شهر Salisbury در جنوب استرالیا تاسیس شده است و  به اعتقاد بسیاری از فعالان عرضه فلزیابی ، برترین و خلاق ترین تولید کننده فلزیاب در جهان می باشد. این کمپانی بیش از سه دهه سابقه در زمینه ساخت دستگاههای ، و سایر دستگاههای امنیتی دارد. همیشه جز بهترین های حوزه فلزیابی بوده و با اطمنیان می توان گفت دستگاه های تولیدی این شرکت بهترین فلزیاب های بازار هستند.

فلزیاب GPX محصول Minelab

فلزیاب GPX محصول Minelab

معرفی فلزیاب GPX :

یکی از مشهور ترین گنج یاب این کمپانی گنج یاب های سری GPX است که دستگاههای با کارایی فوق العاده و اعتباری زیادی در بازار جهانی هستند. سه دستگاه این سری یعنی فلزیاب ، فلزیاب GPX 4800 و فلزیابدر بین کاوشگران بسیار محبوب بوده و در تمامی تست های متخصصان این حوزه توانسته اند امتیاز بسیار بالایی را کشف بگیرند.

فلزیاب GPX محصول Minelab

فلزیاب GPX محصول Minelab

مقایسه سه فلزیاب جی پی ایکس :

فلزیاب های سری GPX این شرکت دارای قابلیت هایی هستند که در کمتر فلزیابی دیده می شوند. در واقع این فلزیاب ها ابزاری ابتکاری، حرفه ای و بروز می باشند و از تکنولوژی های روز دنیا بهرهمند هستند و به صورت میانگین دارای قیمتی گرانتر از بقیه فلزیاب های مشابه می باشند.

فلزیاب GPX محصول Minelab

فلزیاب GPX محصول Minelab

فلزیاب های ساخت شرکت IKPV :

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب مگنومتر ، معدن یاب ، آب یاب ، یون یاب ، و … می توانید با کارشناسان ما در  ، ، نمایندگی فلزیاب مشهد ، نمایندگی فلزیاب اهواز ، نمایندگی فلزیاب رشت ، نمایندگی فلزیاب قزوین ، نمایندگی فلزیاب کرمانشاه فقط با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس بگیرید.

About the Author:

Leave A Comment

همین حالا تماس بگیرید