فلزیاب EXCALIBUR II محصول Minelab استرالیا

فلزیاب EXCALIBUR II محصول Minelab استرالیا

فلزیاب EXCALIBUR II

فلزیاب EXCALIBUR II

 واقع در حومه شهر Salisbury در جنوب استرالیا تاسیس شده و از دید بسیاری از کاوشگران و فروشندگان دستگاه گنج یاب به عنوان بهترین تولیید کننده دستگاه های فلزیاب در چهان می باشد.

فلزیاب های تولیدی این کمپانی از برترین دستگاه ها بوده و از کیفیت و قدرت بسیار بالایی نسبت به دیگر فلزیاب های هم رده خود برخوردارند. کمپانی MINELAB بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه طراحی و تولید فلزیاب ، گنج یاب ، طلایاب و فلزیاب های امنیتی را دارد. یکی از فلزیاب های این شرکت که برای انجام عملیات جستجو در زیر آب طراحی شده است فلزیاب Excalibur II است که با استفاده  از فناوری های چند فرکانسه BBS مختص شرکت MINELAB این فلزیاب تبدیل به بهترین فلزیاب برای انجام عملیات زیر آب شده است.

فلزیاب EXCALIBUR II یک دستگاه طلایاب چند منظوره ساخت کمپانی Minelab ماینلب استرالیا می باشد. دستگاه گنج یاب EXCALIBUR II یک گنج یاب پیشرفته ساخت شرکت Minelab ماینلب استرالیا می باشد که توانایی کاوش در زمین، ساحل، شن های خیس و کاوش تا عمق ۶۶ متر زیر آب را دارد. با کمک دستگاه طلایاب EXCALIBUR II برای کاوش های زیر آب، دیگر سیگنال خطایی وجود ندارد. دستگاه گنج یاب EXCALIBUR II برای جستجوی سکه طلا و گنج بهینه سازی شده است.

برخی از قابلیت ها و ویژگی های فلزیاب EXCALIBUR II محصول Minelab استرالیا

  • ضد آب تا عمق ۶۶ متر
  • عمق نفوذ در خاک ۲ متر
  • ضمانت ۲ سال (محدود در کشورهای خارجی)
  • خدمات پس از فروش (محدود در کشورهای خارجی)
  • دفترچه راهنما
  • فرکانس ۱۷ BBS و تکنولوژی Ground Reject این دستگاه را به دستگاه ایده آلی تبدیل کرده است.

برخی دیگر از محصولات شرکت MINELAB :

جهت خرید ، و طلایاب از ، نمایندگی فلزیاب تهران ، نمایندگی فلزیاب آباده ، نمابندگی فلزیاب یزد ، نمایندگی فلزیاب اهواز با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس بگیرید.

About the Author:

Leave A Comment

همین حالا تماس بگیرید