فلزیاب Discovery 2200 ساخت Bounty Hunter

فلزیاب Discovery 2200 ساخت Bounty Hunter

 

در شهر El Paso ایالت تگزاس در غربی ترین نقطه کشور امریکا می باشد. این شرکت تولید کننده دستگاه فلزیاب و گنج یاب می باشد و همیشه یکی از بزرگترین و برترین تولید کننده های فلزیاب در جهان بوده است. کمپانی های و از زیر مجموعه های این شرکت معروف می باشند. این شرکت دستگاه های تولیدی خود را در کاربرد های مختلفی از جمله فلزیاب های تفریحی، فلزیاب های حرفه ای، حفره یاب و معدن یاب و … تولید می کند.

فلزیاب Discovery 2200

فلزیاب Discovery 2200

متاسفانه افراد مبتدی که به تازگی وارد دنیای فلزیابی و گنج یابی می شوند بر این باورند که با خرید فلزیاب حرفه ای و گران قیمت می توانند در گنج یابی موفق شوند. اما کسب تجربه در کار با دستگاههای فلزیاب و فاکتور بسیار مهمی است که نادیده گرفته می شود و کاوشگران با تجربه همواره به تازه واردان توصیه می کنند که فلزیاب های میان رده را برای شروع انتخاب کنند تا از اتلاف هزینه و وقت جلوگیری شود.

بخش زیادی از محصولات تولیدی این شرکت دستگاههای میان رده می باشد که سری Discovery این شرکت از دسته فلزیاب های ارزان و با کیفیت است. فلزیاب Discovery 2200 با داشتن طراحی کاملا ارگونومیک و وزن سبک انتخابی ایده آل برای کاوش های طولانی مدت می باشد.

برخی از ویژگی های فلزیاب Discovery 2200 :

  • ۴ مد مختلف عملکرد
  • قابلیت کار با دو باطری ۹ ولتی
  • فرکانس کاری ۶٫۶ کیلو هرتزی
  • مجهز به کویل های ۸ اینچی ضد آب
  • حساسیت و تفکیک قابل تنظیم
  • دارای ۳ حالت مختلف جست و جو

تعدادی دیگر از محصولات این شرکت :

جهت  از نمایندگی فلزیاب اصفهان، نمایندگی فلزیاب بوشهر ، نمایندگی فلزیاب رشت، نمایندگی فلزیاب مشهد ، نمایندگی فلزیاب کرمانشاه، نمایندگی فلزیاب لرستان،  ، نمایندگی فلزیاب تهران و نمایندگی فلزیاب مرکزی فقط با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس بگیرید.

About the Author:

Leave A Comment

همین حالا تماس بگیرید