فلزیاب Discovery 1100 ساخت Bounty Hunter امریکا

فلزیاب Discovery 1100 ساخت Bounty Hunter امریکا

در شهر El Paso ایالت تگزاس در کشور امریکا تاسیس شده است. این شرکت تولیدکننده و  می باشد و یکی از نوآورترین و برترین شرکت ها در زمینه فلزیابی می باشد. کمپانی های بسیاری از جمله شرکت و از زیر مجموعه های این کمپانی معروف هستند. این شرکت بیشتر محصولات خود را در زمینه های مختلف از جمله فلزیاب تفریحی، فلزیاب حرفه ای، حفره یاب و معدن یاب و … را برای کاوشگران حرفه ای و مبتدی طراحی و تولید میکند.

فلزیاب Discovery 1100

فلزیاب Discovery 1100

به کسانی که به تازگی به عرصه فلزیابی و وارد شده اند توصیه می شود که از خرید و گران قیمت خود داری کنند زیرا این کار علاوه بر هدر دادن وقت و هزینه باعث دلسردی و گمراهی اپراتور در انبوهی از تنظیمات پیچیده میشود. پس اگر شما هم به دنبال فلزیابی ارزان و در عین حال با کیفیت و حساسیت بالا هستید پیشنهاد ما به شما فلزیاب های سری Discovery شرکت Bounty Hunter است. ارزان ترین فلزیاب این سری فلزیاب Discovery 1100 است.این فلزیاب در عین داشتن قیمتی بسیار رقابتی دارای امکانات و قابلیت های حرفه ای نیز میباشد. 

برخی از قابلیت های فلزیاب Discovery 1100 :

قابلیت کار با دو باطری ۹ ولتی
وزن سبک ۱٫۱۳ کیلوگرمی
کویل ۷ اینچی ضد آب
فرکاس کاری ۶٫۶ کیلوهرتز
طراحی ارگونومیک و ساخته شده از بهترین متریال های اولیه

برخی از محصولات دیگر شرکت Bounty Hunter :

جهت  ، و از نمایندگی فلزیاب مرکزی ، نمایندگی فلزیاب بندرعباس ، نمایندگی فلزیاب همدان ، نمایندگی فلزیاب مشهد ، نمایندگی فلزیاب اقلید ، نمایندگی فلزیاب آباده ، ، نمایندگی فلزیاب تهران و نمایندگی فلزیاب اصفهان فقط با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس بگیرید.

About the Author:

Leave A Comment

همین حالا تماس بگیرید