فلزیاب CW-20 تولید کمپانی fisher امریکا

فلزیاب CW-20 تولید کمپانی fisher امریکا

فلزیاب CW-20 ساخت شرکت فیشر یک فلزیاب دستی میباشد که بیشتر کاربرد امنیتی دارد . فلزیاب های دستی بیشتر کاربرد امنیتی و نظامی دارد. که برای بازرسی بدنی در ورودی مکان های مهم و مکان های نظامی که امکان حمل بمب و اسلحه … وجود دارد به کار میرود . این دستگاه ها بیشتر در مکان های مذهبی و ورزشگاه ها و فرودگاه و … قابل استفاده است. مهم ترین قابلیت فلزیاب راکتی یا همان فلزیاب دستی  وزن سبک و سرعت بالا میباشد که با این وجود حساسیت و دقت مناسب برای تفتیش بدنی را دارد.

 قابلیت های فلزیاب دستی CW-20 :

  • قابلیت شناسایی فلزات آهنی و غیر آهنی
  • فرکانس کاری ۷٫۱ کیلوهرتزی ( قابل تنظیم )
  • قابلیت انتخاب بین ویبره و یا صدا هنگام تشخیص فلز
  • قابلیت سوییچ سریع بین وضعیت
  • کارکرد با باطری ۹ ولتی
  • وزن بسیار سبک ۴۰۰ گرمی
  • قابلیت نادیده گیری سیگنال اهداف خیلی بزرگ فلزی ( جهت جلوگیری از اشتباه و تداخل سیگنال )

فلزیاب CW-20

کمپانی فیشر:

شرکت فیشر توسط Dr. Gerhard R. Fisher در شهر Palo Alto ایالت California آمریکا در سال ۱۹۳۱ شروع به کار کرد. فلزیاب های این شرکت از کیفیت بسیار بالا و از نوآورتزین فناوری های روز دنیا برخوردارند ؛ این شرکت در زمینه انواع فلزیاب ، طلایاب و گنج یاب یکی از بهترین ها است.دستگاههای فلزیاب فیشر دارای طراحی های بسیار سبک و ارگونومیک هستند و برای سکه یابی و جست و جوی جواهرات همیشه بهترین انتخاب هستند. فلزیاب های میان رده تولیدی شرکت فیشر امریکا به دلیل حساسیت و قیمت بسیار مناسب خود در بازار های جهانی دارای اعتبار خاصی بوده و همواره مورد استقبال علاقه مندان به عرصه فلزیابی و گنج یابی قرار میگیرند.

برای خرید و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انواع فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب تصویری ، فلزیاب نقطه زن ، فلزیاب دستی ، فلزیاب پالسی ،  فلزیاب حرفه ای و … در نمایندگی فلزیاب شیراز  ، نمایندگی فلزیاب کرج ، نمایندگی فلزیاب بوشهر با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس بفرمایید.

 

About the Author:

Leave A Comment

همین حالا تماس بگیرید