فلزیاب مگنومتر ساخت شرکت فلزیاب IKPV

فلزیاب مگنومتر ساخت شرکت فلزیاب IKPV

فلزیاب مگنومتر ساخت شرکت فلزیاب IKPV

فلزیاب مگنومتر ساخت شرکت فلزیاب IKPV

فلزیاب مگنومتر

فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب مگنتی یا فلزیاب مغناطیسی دستگاهی است که برای تصویر برداری از عوامل زیر زمین مانند حفره ها، منابع آب، فلزات قدیمی، زمین شناسی و … طراحی و تولید شده است. این نوع فلزیاب ها تصاویر اسکن شده را به صورت لکه های رنگ در نرم افزار شبیه سازی  به اپراتور فلزیاب نمایش می دهد.

فیلم برداری زنده (Live Video) فلزیاب KOMATSU A-U-8

چند فلزیاب مگنومتر ساخت شرکت فلزیاب IKPV

دستگاه گنج یاب و طلایاب KOMATSU A-U-16 از بهترین فلزیاب های کمپانی  می باشد که با کمک شرفته ترین تکنولوژی جهان ساخته شده است و مجهز به ۱۶ عدد  قدرتمند می باشد که توانایی ارائه تصاویر با کیفیت و وضوح عالی دارد.

فلزیاب RICHEL M-20 یک فلزیاب حرفه ای با قیمت مناسب از سری فلزیاب های RICHEL ساخت کمپانی فلزیاب IKPV می باشد. این دستگاه  به صورت ویژه برای افراد حرفه ای طراحی شده و از توانایی های آن میتوان به قابلیت دستگاه در زمینه سه بعدی در کنار ارزان قیمت بودن این دستگاه فلزیاب نام برد. فلزیاب تصویری RICHEL M-20 مجهز به پردازنده ای قوی و سنسور حساس می باشد و می تواند با سرعت به کاوش بپردازد و قابلیت رقابت با انواع  را دارد.

فلزیاب TACHAR T1 محصول کمپانی فلزیاب IKPV یک دستگاه گنج یاب است که از چند سیستم مکمل برای افزایش ضریب موفقیت استفاده میکند.

گنج یاب و طلایاب MINI GPR محصول کمپانی IKPV یک فلزیاب اسکنر همراه با سنسورهای GPR برای جستجو و اسکن که قادر به ارائه تصاویر با کیفیت عالی می باشد و توانایی اسکن زمین و مشاهده تمام عوامل زیر زمین به صورت زنده و واقعی را دارد. کوچک و کم حجم بودن این فلزیاب تصویری به حمل و نقل آسان آن کمک میکند. دستگاه فلزیاب MINI GPR یک معدن یاب و فلزیاب پیشرفته می باشد.

خرید فلزیاب امیجینگ

جهت خرید انواع فلزیاب اسکنی از یا می توانید با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس بگیرید.

برخی از محصولات شرکت فلزیاب IKPV

 

About the Author:

Leave A Comment

همین حالا تماس بگیرید