فلزیاب لیزری یا دماسنج لیزری

felezyabland مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب لیزری یا دماسنج لیزری

فلزیاب لیزری یا دماسنج لیزری

ترمومتر لیزری یا دماسنج لیزری چیست

ترمومتر لیزری یا ترمومتر تفنگی می تواند تشعشعات لیزری تولید شده از سطح جسم را حس کند. تمام اجسام از خود اشعه مادون قرمز ساطع می‌کنند که میزان و شدت این اشعه با دمای جسم متناسب می‌باشد. این دستگاه به آسانی همه‌ی اشعه‌های مادون قرمز را به صورت تبدیلی از دما نشان می‌دهد.

ترمومتر لیزری یا دماسنج لیزری

نحوه استفاده از ترمومتر لیزری

فلزیاب لیزری یا دماسنج لیزری

متاسفانه افرادی به علت وجود گرما در فلزات و دفینه های قدیمی اقدام به فروش گرماسنج لیزری به نام فلزیاب لیزری می کنند. در حقیقت گرمای اطراف دفینه و فلزات قدیمی در سطح زمین قرار ندارد بلکه در زیر زمین کنار فلز قرار دارد و تاثیر این گرما آن چنان نیست که سطح زمین را تحت تاثیر خود قرار دهد. این دستگاه ترمومتر لیزری می باشد اما دیده شده به عنوان فلزیاب مادون قرمز یا فلزیاب لیزری هم به فروش می رسد. دستگاه های ترمومتر هیچ کاربردی در زمینه گنج یابی ندارند و خرید این کالا برای کاوش فلزات امری کاملا بی فایده می باشد.

فلزیاب دوربینی

فلزیاب دوربینی

عده ای دیگر از افراد سودجو و کلاهبردار دستگاهی به نام فلزیاب دوربینی را به فروش می رسانند. در حقیقت دوربین ویژه مستند سازی طبیعت را که برای ZOOM قوی و ضبط صدای با کیفیت اطراف و حیوانات است را به عنوان فلزیاب دوربینی به فروش می رسانند.

فلزیاب ماهواره ای از رویا تا حقیقت

به احتمال فراوان از فروشنده های مختلف گفته های عجیب و غربی در مورد دستگاه فلزیاب ماهواره ای شنیده اید. مثلا شخص خودم از فردی شنیده بودم که میگفت دستگاه فلزیاب لیزری وجود دارد که با فرستادن لیزر به نقاط مورد نظر و سپس ارسال اطلاعات به ماهواره محل دقیق دفینه را شناسایی می کند.   و یا بارها شنیده ام که شخصی اکانت ماهواره دارد و هزینه استفاده هر ساعت از آن مبلغ های زیادی است. دوستان عزیز همیسه سعی کنید پیش از اینکه حرف های زیبا و رویایی این افراد را باور کنید، کمی تحقیق کنید. از افراد با سابقه ی خوب مانند متخصصین شرکت فلزیاب IKPV با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ مشورت بگیرید تا گول این افراد کلاهبردار مانند شرکت فلزیاب پارس ( فلزیاب مدرن ) را نخورید.

هیچ نمونه ماهواره خصوصی که اشخاص عادی بتوانند برای جستجوی منابع زیرزمینی به صورت خصوصی از آن استفاده کنند وجود ندارد. بهترین ماهواره زمین شناسی در اختیار ناسا آمریکا می باشد. از این ماهواره برای کاربردهای نظامی و برای ردیابی منابع و تحریکات در زیر زمین استفاده می شود، انتقال اطلاعات این سیستم ها ماهواره ای به بخش خصوصی و حتی بسیاری از کشورهای دنیا امکان پذیر نیست. از این ماهواره برای زمین شناسی، تغییرات اقلیمی استفاده می شود و در موارد خاص تا حدودی منابع را در سطح و عمق زمین شناسایی میکند.

خرید فلزیاب

جهت خرید فلزیاب از نمایندگی فلزیاب شیراز یا نمایندگی فلزیاب تهران می توانید با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس بگیرید.

برخی از محصولات شرکت

شاید دوست داشته باشید:

آب یاب

آب یاب با سلام خدمت همراهان همیشگی  تا به حال به خود فکر کرده ای که با پیشرفت تکنولوژی آیا می توان آب راه های زیر زمینی را کشف نمود  زیرا ار آغاز بشر اب حیاتی حیاتی ترین ماده را برای زندگی بشر دانست از قدیم افراد با کارشناسی های مختلفی سعی در بر این […]

فلزیاب ضد آب

فلزیاب ضد آب سلام خدمت همراهان همیشگی وبسایت فلزیاب شیراز امروز قصد داریم به شما  نوعی از فلزیاب ها معرفی کنیم که با ا« ها می توانید درون اب نیز به کاوش بپردازید این فلزیاب برای مکان هاسی خیص و مرطوب هم نیز  کاربرد دارد. شاید تا ب حال برای شما پیش آمده باشد که […]

عوامل تاثیر گذار در گنج یابی

عوامل تاثیر گذار در گنج یابی هیچ شکی نیست که تمام کسانی که در عرصه گنج یابی فعال هستند، می‌خواهند بدانند که کدام عوامل و فاکتورهای کاوش با رسیدن یک وب کاوشگر به موفقیت رابطه مستقیم دارند؟ خوشبختانه وب‌سایت  فلزیاب میهن پاسخ این سوال را  پس از جستجو های متعدد تا حدودی به دست آورده […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید