فلزیاب لیزری یا دماسنج لیزری

felezyabland مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب لیزری یا دماسنج لیزری

فلزیاب لیزری یا دماسنج لیزری

ترمومتر لیزری یا دماسنج لیزری چیست

ترمومتر لیزری یا ترمومتر تفنگی می تواند تشعشعات لیزری تولید شده از سطح جسم را حس کند. تمام اجسام از خود اشعه مادون قرمز ساطع می‌کنند که میزان و شدت این اشعه با دمای جسم متناسب می‌باشد. این دستگاه به آسانی همه‌ی اشعه‌های مادون قرمز را به صورت تبدیلی از دما نشان می‌دهد.

ترمومتر لیزری یا دماسنج لیزری

نحوه استفاده از ترمومتر لیزری

فلزیاب لیزری یا دماسنج لیزری

متاسفانه افرادی به علت وجود گرما در فلزات و دفینه های قدیمی اقدام به فروش گرماسنج لیزری به نام فلزیاب لیزری می کنند. در حقیقت گرمای اطراف دفینه و فلزات قدیمی در سطح زمین قرار ندارد بلکه در زیر زمین کنار فلز قرار دارد و تاثیر این گرما آن چنان نیست که سطح زمین را تحت تاثیر خود قرار دهد. این دستگاه ترمومتر لیزری می باشد اما دیده شده به عنوان فلزیاب مادون قرمز یا فلزیاب لیزری هم به فروش می رسد. دستگاه های ترمومتر هیچ کاربردی در زمینه گنج یابی ندارند و خرید این کالا برای کاوش فلزات امری کاملا بی فایده می باشد.

فلزیاب دوربینی

فلزیاب دوربینی

عده ای دیگر از افراد سودجو و کلاهبردار دستگاهی به نام فلزیاب دوربینی را به فروش می رسانند. در حقیقت دوربین ویژه مستند سازی طبیعت را که برای ZOOM قوی و ضبط صدای با کیفیت اطراف و حیوانات است را به عنوان فلزیاب دوربینی به فروش می رسانند.

فلزیاب ماهواره ای از رویا تا حقیقت

به احتمال فراوان از فروشنده های مختلف گفته های عجیب و غربی در مورد دستگاه فلزیاب ماهواره ای شنیده اید. مثلا شخص خودم از فردی شنیده بودم که میگفت دستگاه فلزیاب لیزری وجود دارد که با فرستادن لیزر به نقاط مورد نظر و سپس ارسال اطلاعات به ماهواره محل دقیق دفینه را شناسایی می کند.   و یا بارها شنیده ام که شخصی اکانت ماهواره دارد و هزینه استفاده هر ساعت از آن مبلغ های زیادی است. دوستان عزیز همیسه سعی کنید پیش از اینکه حرف های زیبا و رویایی این افراد را باور کنید، کمی تحقیق کنید. از افراد با سابقه ی خوب مانند متخصصین شرکت فلزیاب IKPV با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ مشورت بگیرید تا گول این افراد کلاهبردار مانند شرکت فلزیاب پارس ( فلزیاب مدرن ) را نخورید.

هیچ نمونه ماهواره خصوصی که اشخاص عادی بتوانند برای جستجوی منابع زیرزمینی به صورت خصوصی از آن استفاده کنند وجود ندارد. بهترین ماهواره زمین شناسی در اختیار ناسا آمریکا می باشد. از این ماهواره برای کاربردهای نظامی و برای ردیابی منابع و تحریکات در زیر زمین استفاده می شود، انتقال اطلاعات این سیستم ها ماهواره ای به بخش خصوصی و حتی بسیاری از کشورهای دنیا امکان پذیر نیست. از این ماهواره برای زمین شناسی، تغییرات اقلیمی استفاده می شود و در موارد خاص تا حدودی منابع را در سطح و عمق زمین شناسایی میکند.

خرید فلزیاب

جهت خرید فلزیاب از نمایندگی فلزیاب شیراز یا نمایندگی فلزیاب تهران می توانید با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس بگیرید.

برخی از محصولات شرکت

شاید دوست داشته باشید:

مدرن ترین طلایاب ایران

مدرن ترین طلایاب ایران شرکت فلزیاب  ای کا پی وی تولید و عرضـه کننده محصولات جئو فزیک و زمین شناسی ، مالک بزرگترین مجتمع تولیدکننده فلزیاب و گنجیاب باستانی در خاورمیانـه و نیز یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این محصولات در سطح جهان می باشد. حجم بالای تولیدات و فن آوری برتر، هماهنگی با استانداردهای زیست […]

نمایندگی خرید فلزیاب

نمایندگی خرید فلزیاب فروشگاه های کا پی وی ، فرصت انتخاب و خرید از بین هزاران مدل دستگاه و صدها برند متنوع و معتبر در حوزه‌های مختلف باستان شناسی را برای شما فراهم ساخته است. ای کا پی وی با پیاده‌سازی شرایط پرداخت متنوع، امکان خرید را در هر زمان و مکانی امکان‌پذیر کرده است. […]

خرید فلزیاب حرفه ای ایرانی

خرید فلزیاب حرفه ای ایرانی فلزیاب HOXNE | طلایاب هاکسن فلزیاب HOXNE ( فلزیاب هاکسن ) یک فلزیاب پیشرفته ترکیبی با قابلیت های بسیار کاربردی محصول سال ۲۰۱۸ میلادی شرکت فلزیاب IKPV می باشد که برای اپراتورهای حرفه ای طراحی شده است. برای پیدا کردن دفینه ها در مناطق وسیع و بزرگ کاوش بسیار مشکل و دشوار می باشد زیرا در ابتدا […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید