فلزیاب دست ساز با ماشین حساب رادیو

iman مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , ,

ساخت فلزیاب بیسار سرگرم کننده و هم کاربرد آموزشی دارد. تذکر! برای ساخت فلزیاب دست ساز باید با مدار های الکترونیکی آشنایی داشته باشید. شما می توانید با کمک سایت فلزیاب شیراز  فلزیاب دست ساز خود را بسازید. سریعترین راه ساخت فلزیاب دست ساز  با استفاده از میدان مغناطیسی گوشی شما است و دیگر راه برای ساخت فلزیاب به وسیله رادیو و ماشین حساب است.

طریقه ساخت دستگاه فلزیاب دست ساز پیشرفته با وسایل ساده در منزل

به دستگاهی گفته می شود به وسیله آن بتوان اشیاء فلزی زیر خاک، داخل دیوار و …را پیدا نمود.فلزیاب ها دارای یک میدان مغناطیسی هستند. هر فلزی که در محدوده این فلزیاب قرابرگیرد باعث نوسان مدار میگردد که این امکان را به شما میدهد که بفهمید در چه منطقه فلز وجود دارد.

فلزیاب ها دستگاه هایی هستند که از آنها را پیدا کردن اشیاء فلزی زیر خاک، داخل دیوار و .. استفاده می شود. فلزیاب ها یک میدان مغناطیسی تشکیل می دهند. هر شی فلزی که در محدوده این میدان مغناطیسی قرار بگیرد در میدان مغناطیسی نوساناتی ایجاد می کند. شما با مشاهده این تغییرات متوجه می شود که در چه منطقه ای فلز وجود دارد. به طور کلی فلزیاب ها به چند دسته زیر تقسیم می شوند.که به شرح ذیل می باشد.

  • فلزیاب‌های تفریحی (VLF)
  • فلزیاب‌های پیشرفته‌ (PI)
  • فلزیاب‌های صنعتی
  • فلزیاب‌های با امکان فرستنده و گیرنده (TR)
  •  فلزیاب دست ساز

آموزش:

خوب در این قسمت قصد داریم با ساده ترین روش ها شما را با طریقه ساخت فلزیاب ساده و کار آمد را آموزش دهیم. در ادامه میتوانید با ما همراه  باشید.

آموزش ساخت فلزیاب با رادیو با ماشین حساب.

رادیوی خود را روی باند AM روی بالاترین فرکانس ممکن قرار دهید. اطمینا کنید که به هیچ ایستگاهی متصل نشده اید شما یاید یک صدای پیوسته را از رادیو بشنوید تا در هنگام واجه شدن با اشیا فلزی تغیراتی در صدا ایجاد شود. با همراه باشید.

فلزیاب دست ساز با ماشین حساب رادیو

خوب! ابتدا ماشین حساب خود را برداشته و روشن کنید پشت ماشین حساب را مانند تصویر زیر روی رادیو قرادهید. شما میتوانید زوایا یا فاصله های خاص را برای دستیابی به صدا تنظیم کنید.

فلزیاب دست ساز با ماشین حساب رادیو

 

وقتی که رادیو و ماشین حساب صدای صحیحی را ایجاد کردند شما باید آنها را در این موقعیت ثابتی نگه دارید . برای اینکار می توانید آنها را به هم بچسبانید.

فلزیاب دست ساز با ماشین حساب رادیو

دسته فلزیاب دست ساز را به میله وصل کنید. می توانید از یک تکه چوب برای دسته دستگاه ردیاب تان استفاده کنید. شما می توانید از چسب های فشرده برای وصل کردن قطعات به هم استفاده کنید.

فلزیاب دست ساز با ماشین حساب رادیو

امیداورم این مطب برای شما مفید واقع شده باشد و توانسته باشید  فلزیاب مورد نیاز خود را ساخته باشید از این دستگاه انتظار نداشته باشید که یک فلزیاب با عمق بالا باشد اگر قصد دارید فلزیاب بخرید ما به شما فلزیاب های IKPV را پیشنهاد می کنیم که دارای بالا ترین کیفیت هستند.جهت خرید و مشاوره میتوانید با کارشناسان ما در سراسر ایران تماس حاصل فرمایید محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

برخی از محصولات شرکت IKPV:

برخی از مقالات مرتبط با فلزیابی:

شاید دوست داشته باشید:

مدرن ترین طلایاب ایران

مدرن ترین طلایاب ایران شرکت فلزیاب  ای کا پی وی تولید و عرضـه کننده محصولات جئو فزیک و زمین شناسی ، مالک بزرگترین مجتمع تولیدکننده فلزیاب و گنجیاب باستانی در خاورمیانـه و نیز یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این محصولات در سطح جهان می باشد. حجم بالای تولیدات و فن آوری برتر، هماهنگی با استانداردهای زیست […]

نمایندگی خرید فلزیاب

نمایندگی خرید فلزیاب فروشگاه های کا پی وی ، فرصت انتخاب و خرید از بین هزاران مدل دستگاه و صدها برند متنوع و معتبر در حوزه‌های مختلف باستان شناسی را برای شما فراهم ساخته است. ای کا پی وی با پیاده‌سازی شرایط پرداخت متنوع، امکان خرید را در هر زمان و مکانی امکان‌پذیر کرده است. […]

خرید فلزیاب حرفه ای ایرانی

خرید فلزیاب حرفه ای ایرانی فلزیاب HOXNE | طلایاب هاکسن فلزیاب HOXNE ( فلزیاب هاکسن ) یک فلزیاب پیشرفته ترکیبی با قابلیت های بسیار کاربردی محصول سال ۲۰۱۸ میلادی شرکت فلزیاب IKPV می باشد که برای اپراتورهای حرفه ای طراحی شده است. برای پیدا کردن دفینه ها در مناطق وسیع و بزرگ کاوش بسیار مشکل و دشوار می باشد زیرا در ابتدا […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید