ردیاب در فلزیاب | از شایعه تا واقعیت

ردیاب در فلزیاب | از شایعه تا واقعیت

توضیح کامل درباره شایغات وجود GPS در فلزیاب های شرکت ها سولات متداول مشتریان

قبل از هرچیزی باید به این نکته اشاره نمود که دستگاه فلزیاب خود را از شرکت های معتبر خریداری نمایید تا قبل از اینکه با سوال وجود جی پی اس مواجه شوید با این موضوع روبرو نباشید که دستگاه اصل یا جعل خریداری نموده اید پس در انتخاب سیستم و شرکتی که از آن خریداری می کنید دقت کنید زیرا زمینه کلاهبرداری در مبحث فلزیاب ها امروزه بسیار گسترده است و افراد سودجو و کلاهبردار در این زمینه بسیار زیاد می باشند .

برخی از سوالات پرتکرار:

  1. آیا دستگاه های فلزیاب شما ردیاب دارند؟
  2. آیا این دستگاه های فلزیاب زیر نظر هستند و ردیابی میشوند؟
  3. از کجا مطمئن شویم که شما برای فلان جا کار نمیکید و دستگاهها ردیابی نمیشود؟
  4. گفته میشود دستگاههایی که وارداتی هستند موقع رد شدن از مرز دستکاری میشوند و در داخلشان GPS تعبیه میگردد. آیا این مورد واقعیت دارد؟
  5. آیا دستگاههایی که در ایران مونتاژ میشوند ،ردیابی میشوند؟
  6. آیا این دستگاهها هنگام یافتن جنس، ردیاب آنها فعال میشوند؟
ردیاب در فلزیاب | از شایعه تا واقعیت

ردیاب در فلزیاب | از شایعه تا واقعیت

شایعه وجود ردیاب در فلزیاب ها

ردیاب در فلزیاب ها به چندین سال پیش بر می گردد. زمانی که گروهی برای حفاری به اطراف یکی از روستاهای شیراز میروند.در نزدیکی یک تپه باستانی پایگاه نیروی انتظامی وجود داشته که فاصله این گروه با پایگاه حدود ۵۰۰ متر بوده است و بین این گروه و پایگاه انتظامی دیوار بتنی وجود داشته است.

اعضای این گروه با خانواده ی خود تماس می گیرند.یکی از این افراد با ماموری که دستگیرشان کرده بود مشاجره میکند و کار به تهدید یکدیگر میکشد این فرد عنوان میکند که یکی از فامیلهای من پست مهمی در ارگانهای انتظامی دارد و بیچاره ات میکنم!!مامور برای اینکه پیش این شخص خودش را مهم جلوه دهد ادعا میکند که از طریق ماهواره و GPS فهمیدیم که در این محل کار میکنید !!در حالیکه فقط از روی صدای این افراد موفق به دستگیریشان شده بودند. بعد از گذشت حدود ۱۰ روز از این ماجرا، این جریان در روز نامه جام جم و یکی دیگر از روزنامه های رسمی کشور پخش شد و اتفاقا ابزاری شد برای سودجویان و فروشندگان فلزیاب.

شرکت های فلزیابی سود جو

برخی شرکت های فروشنده فلزیاب برای سود بیشتر خود عنوان می نماید که دستگاه های فلان شرکت GPS دارد ولی برای ما ندارد. GPS در بعضی از دستگاه های معدن یاب این وجود دارد اما نه برای ردیابی بلکه برای حفظ مختصات مکان اسکن شده استفاده می شود که شما میتوانید از آن به عنوان یک مدرک برای اثبات مکان اسکن شده خود استفاده کنید.

توجه*

این تحلیل به هیچ وجه جنبه تبلیغات ندارد و صرفا جهت اطلاع خریداران می باشد و از شرکتی که قصد خرید دارید مطمئن باشید که ردیاب  در کار نیست

برخی از محصولات فلزیاب IKPV

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع فلزیاب تصویری و فلزیاب پالسی به صورت حضوری به  یا نمایندگی فلزیاب تهران مراجعه فرمایید یا با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس بگیرید.

GPS در فلزیاب  ، GPS در طلایاب  , GPS در گنجیاب ها  , ردیابی  دستگاه های فلزیاب

About the Author:

Leave A Comment

همین حالا تماس بگیرید