دستگاه گنج یاب تصویری ساخت آمریکا

دستگاه گنج یاب تصویری ساخت آمریکا

دستگاه گنج یاب تصویری ساخت آمریکا

دستگاه گنج یاب تصویری ساخت آمریکا

سال های زیادی است که کشور آمریکا در صنعت طراحی و فروش انواع دستگاه گنج یاب ، و حضوری پررنگ داشته است و از کشورهایی می باشد که در زمینه صاحب سبک و دارای اسم و رسم خاصی می باشد. اما بر خلاف شایعات موجود، کشور آمریکا تنها در زمینه فلزیاب های VLF و GPR فعالیت زیادی دارد که همانگونه که در مطالب پیش اشاره کردیم، فلزیاب های با تکنولوژی VLF دارای عمق کاوش کمتر از ۱/۵ متر می باشند و برای کشورهای غربی که گذشته تاریخی و تمدن باستانی پایینی دارند تولید شده است.

دستگاه گنج یاب تصویری ساخت آمریکا

به همین دلیل چون عمق کاوش ۱/۵ متری برای خاک ایران و کاوشگران ایرانی مناسب نیست، طرفداران گنج یاب آمریکایی در ایران زیاد نمی باشد!!! اما برای کاوشگران ساکن در کشورهای اروپایی که اغلب در جستجوی سکه های زیر سطح خاک و رگه های طلا در عمق کم هستند، گزینه مناسبی می باشند.

دستگاه فلزیاب تصویری آمریکایی

دستگاه فلزیاب تصویری آمریکایی

توجه داشته باشید اگر می خواهید خرید موفقی داشته باشید به دنبال فلزیاب آمریکایی نروید زیرا سیستم های VLF در کشور ایران کارایی چندانی ندارند. به طور خلاصه باید بگوییم که دستگاه طلایاب تصویری آمریکایی که بتواند در ایران عملکرد مناسبی داشته باشد وجود ندارد. مراقب افراد کلاهبردار باشید زیرا انواع فلزیاب جعلی و بی کیفیت که در داخل ایران، ترکیه یا دبی ساخته می شوند را به عنوان فلزیاب اورجینال آمریکایی با قیمت های بسیار گزاف می فروشند.

در خرید فلزیاب به نکات زیر توجه داشته باشید

  • ملاک اصلی در خرید دستگاه گنج یاب تصویری ، تست به دست مشتری در چندین لایه خاک، سارج، صخره، مواد معدنی و … می باشد.
  • اگر فروشنده ای ادعا کند که دستگاه طلایاب یا گنج یاب فقط به فلزیاب قدیمی حساس است ۱۰۰% کلاهبرداری است و دستگاه کارایی ندارد (به جز سیستم های مگنومتر).
  • تفاوت فلز جدید و فلز قدیم در عمق کاوش ۱ تا ۲ برابر می باشد به عبارتی اگر یک فلزیاب ، فلزی با سایز ۱۰ در ۱۰ را در عمق ۶۰ سانتی متر شناسایی کند، عمق تضمینی برای همان اندازه ولی با عمر حداقل ۱۵۰ سال حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ سانتی متر خواهد بود.
  • اگر فروشنده ای ادعا کند که دستگاه طلایاب یا گنج یاب فقط به فلزیاب قدیمی حساس است ۱۰۰% کلاهبرداری است و دستگاه کارایی ندارد

معرفی چند شرکت تولید کننده دستگاه گنج یاب تصویری

برخی از محصولات فلزیاب ساخت کمپانی

جهت خرید فلزیاب از نمایندگی فلزیاب تهران می توانید با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس بگیرید

 

About the Author:

Leave A Comment

همین حالا تماس بگیرید