درختان اطراف محل دفینه و گنج مدفون شده

felezyabland آثار و نشانه , , , , , ,

درختان اطراف محل دفینه

درخت یکی از با دوام ترین گونه گیاهی است که می تواند چندین سال عمر کند و بسته به گونه آن عمر کم یا زیادی داشته باشد همچنین برخی از درختان می توانند نسبت به شرایط بد آب و هوایی یا محیطی مقاومت زیادی نشان دهند و در خشکسالی ها مقاومت کنند و از بین نروند.بعضی از درختان یا درختچه ها عمر بسیار زیادی داشته و می توان به عنوان شاخصی از آن استفاده نمود.درختان اطراف محل دفینه بیشتر به عنوان شاخص استفاده شده اند و عمدتا سن زیادی دارند و نسبت به گیاهان اطراف تفاوتی در آنها دیده می شود.

درختان اطراف محل دفینه

درختان اطراف محل دفینه :

در همه جای دنیا انواع مختلفی از درخت وجود دارد که عمر بیشتری دارند و می توان به عنوان شاخصی برای شناسایی از آن استفاده نمود.در برخی موارد کسانی که اموال یا چیزی را دفن می کنند در کنار آن دفینه درختی می کاشتند که دارای عمر زیاد باشد تا بعدا بتوانند آدرس را به سایرین بدهند یا خودشان بعدا به سراغ آن بیایند و دفینه یا گنج را بیرون بیاورند.درختانی که برای این هدف استفاده می شود عبارتند از :

بوته گز : این درختچه دارای شش هزار سال عمر می باشد

درخت سرو: عمر دقیق این درخت در دسترس نیست اما بعضی از گونه های آن عمری ۴۵۰۰ ساله دارد

درخت داغداغان : این درخت نیز دارای عمر چند هزار ساله می باشد و حتی گونه های ۴۵۰۰ ساله این گیاه نیز مشاهده شده است.

درخت آزاد که در شمال ایران بسیار وجود دارد و عمری ۲۰۰۰ ساله دارد.

درخت چنار :این درخت حدود ۷۰۰ سال عمر می کند و بعد از آن هر سال یک بار خشک می شود تا زمان که کاملا خشک شود

درخت ناورن :این درخت عمری ۵۰۰ ساله دارد.

درخت سنجد: حدودا عمر این درخت ۵۰۰ سال است

دفینه ای که در کنار این درخت ها پیدا شده است کاملا متفاومت بوده و مقدار آنن نیز مشخص نیست.

توجه داشته باشید که در کنار هر درخت با سن زیاد دفینه وجود ندارد و باید اطراف را به خوبی بررسی کنید و در این مورد خاص بیشتر به دنبال دست نوشته قدیمی باشید که بر روی آن آدرس دفینه نوشته شده باشد.

مطالبی که شاید شما دوست دارید:

جهت مشاوره و خرید انواع فلزیاب می توانید به نمایندگی فلزیاب شیراز یا نمایندگی فلزیاب تهران مراجعه فرمایید یا با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس حاصل فرمایید.

 

شاید دوست داشته باشید:

نماد خرگوش در دفینه یابی | شکل خرگوش در گنج یابی

نماد خرگوش نماد خرگوش در دفینه یابی و گنج یابی بیشتر به معنای وجود کانال یا تونل زیر زمینی است و اگر در جایی نشانه خرگوش را مشاهده کردید به دنبال ورودی حفره یا تونل باشید.در تونل ممکن است آب وجود داشته باشد یا مسیر آب باشد.اما در برخی موارد تونل راه ورود و خروج […]

عقاب و نماد شاهین در دفینه یابی

عقاب و نماد شاهین در دفینه یابی باز یا شاهین پرنده ای شکاری بوده و چشمان تیزبینی دارد. شکار خود را در میان چنگالهایش نگه می دارد. به احتمال زیاد ، این علامت به دفینه راهزنان یا به غنایم و… جنگی اشاره دارد. به طور کلی ، دفینه آن در مکان بسته و پلمپ شده ای […]

آثار و نشانه سنگ آسیاب در دفینه یابی

آثار و نشانه سنگ آسیاب معمولا در نواحی بلند کوه های مشاهده می شوند که برای یافتن آن می توانید به دنبال دو عدد سنگ کله قندی در مجاورت آن باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید