تفکیک فلزات در دستگاه فلزیاب چیست

تفکیک فلزات در دستگاه فلزیاب چیست

تفکیک فلزات در دستگاه فلزیاب چیست

تفکیک فلزات در دستگاه فلزیاب چیست

تفکیک فلزات

زمانی که در مورد تفکیک فلزات در دستگاه فلزیاب و صحبت می کنیم منظور چیست؟ حتما برای شما پیش آمده که در زمان مطالعه مشخصات یک دستگاه طلایاب به واژه ” تفکیک فلزات ” برخورده باشید. در ادامه این پس در مورد انواع تفکیک فلزات در دستگاه فلزیاب صحبت خواهیم کرد. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر در مورد دستگاه فلزیاب و اطلاعات کافی را ندارید حتما از مشاورین شرکت فلزیاب IKPV با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ راهنمایی بگیرید تا خریدی مطمئن را تجربه کنید.

تفکیک فلزات آهنی و غیر آهنی

این نوع تفکیک بیشتر از ۳۰ سال است که در دستگاه های و وجود دارد و اولین بار توسط شرکت آمریکا استفاده شده است. در این نوع جداسازی فلزات دستگاه قادر است آهن را از سایر فلزات جدا کند اما قادر نیست فلزات غیر مغناطیسی را از یکدیگر جداسازی نماید و همان گونه که از نام این تفکیک پیداست فلزات غیر آهنی شامل تمامی فلزات به غیر آهن می شود.

تفکیک فلزات با ارزش از فلزات بی ارزش

در حالت تفکیک فلزات با ارزش از فلزات بی ارزش مانند طلا، نقره، مس، استیل و آلومینیوم جز گروه فلزات با ارزش و فلزاتی مانند آهن، چدن، مفرغ و برنز جزو دسته فلزات بی ارزش قرار می گیرند. این نوع تفکیک از سال ۲۰۰۲ ابداع شد است و هم اکنون نیز تقریبا تمام دستگاه های ، طلایاب و گنج یاب این نوع تفکیک را دارند.

تفکیک Just Gold (فقط طلا)

این نوع تفکیک جدیدترین نوع تفکیک می باشد که در سیستم های گنج یاب استفاده می شود. در این نوع تفکیک دستگاه تنها فلز طلا را به عنوان هدف با ارزش شناسایی می کند و فلزاتی مانند مس، آلومینیوم، برنز، آهن و … را به عنوان فلزات بی ارزش شناسایی می کند. این نوع از تفکیک فلزات جدیدترین نوع تفکیک است که نخستین بار توسط کمپانی استرالیا ابداع شد. لازم به ذکر است که در این نوع تفکیک عمق کاوش دستگاه کاهش می یابد.

برخی از مقالات مرتبط

جهت خرید فلزیاب از یا نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس بگیرید

 

About the Author:

Leave A Comment

همین حالا تماس بگیرید