آثار و نشانه فیل در دفینه یابی

آثار و نشانه فیل در دفینه یابی

iman آثار و نشانه , , , , , , , , , ,

آثار و نشانه فیل در دفینه یابی

آثار و نشانه فیل در دفینه یابی بیشتر در دوران آشوریان استفاده می شده است. در دوران آشوریان از نماد فیل به عنوان نماد قدرت و اراده پادشاهی و همچنین نماد ثروتمندی استفاده شده است.

فیل در دفینه یابی
فیل در دفینه یابی

آثار و نشانه فیل در دفینه یابی

آثار و نشانه فیل
آثار و نشانه فیل

نماد فیل بیشتر برای نقره سازی ها و مکان هایی مثل این مشاهده شده است. رمزگشایی نشان فیل اندکی سخت می باشد اما همیشه دفینه اش سنگین و زیاد می باشد و تلاش و صبر زیادی را می طلبد. اگرچه نماد فیل در اکثر دین تمدن ها به عنوان نقش و نگار زینتی استفاده شده است، اما به عنوان نشانه گنج و دفینه نیز از آن استفاده شده است. آثار و نشانه و نماد فیل مثل نمادهای شیر و گاو که به معنی رهبر می باشند، فیل هم نماد قدرت، ریاست، پایداری و سرعت، مغرور، قابل اعتماد و با حیثیت می باشد. علامت فیل در دفینه یابی متفاوت از نشان شیر و گاو نیست و نشانه قبر هم می باشد اما در بیشتر تمدن ها نشانه زینت و دفینه است. نماد فیل بر روی یک سنگ بزرگ  و به معنی وجود گنج و دفینه بزرگ می باشد. برای رمزگشایی این نماد جهت دید عاج های فیل و دم فیل (در صورت وجود) در رمزگشایی به کاوشگر کمک خواهد کرد.

برخی از های مشابه نماد فیل

جهت خرید فلزیاب با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس بگیرید

 

شاید دوست داشته باشید:

نماد خرگوش در دفینه یابی | شکل خرگوش در گنج یابی

نماد خرگوش در دفینه یابی | شکل خرگوش در گنج یابی

نماد خرگوش نماد خرگوش در دفینه یابی و گنج یابی بیشتر به معنای وجود کانال یا تونل زیر زمینی است و اگر در جایی نشانه خرگوش را مشاهده کردید به دنبال ورودی حفره یا تونل باشید.در تونل ممکن است آب وجود داشته باشد یا مسیر آب باشد.اما در برخی موارد تونل راه ورود و خروج […]

عقاب و نماد شاهین در دفینه یابی

عقاب و نماد شاهین در دفینه یابی

عقاب و نماد شاهین در دفینه یابی باز یا شاهین پرنده ای شکاری بوده و چشمان تیزبینی دارد. شکار خود را در میان چنگالهایش نگه می دارد. به احتمال زیاد ، این علامت به دفینه راهزنان یا به غنایم و… جنگی اشاره دارد. به طور کلی ، دفینه آن در مکان بسته و پلمپ شده ای […]

آثار و نشانه سنگ آسیاب

آثار و نشانه سنگ آسیاب در دفینه یابی

آثار و نشانه سنگ آسیاب معمولا در نواحی بلند کوه های مشاهده می شوند که برای یافتن آن می توانید به دنبال دو عدد سنگ کله قندی در مجاورت آن باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید