آثار و نشانه عقرب در دفینه یابی و گنج یابی

iman آثار و نشانه , , , , , , , , ,

آثار و نشانه عقرب

عقرب یکی از گونه های بندپایان می باشد که نیشی با زهر کشنده دارد.نیش عقرب در نوک دم قرار دارد و هنگامی که با خطر مواجه شود از طریق دم نیش می زند و همچنین این توانایی را دارد تا به طعمه زهر بپاشد.عقرب ها بیشتر در شب به شکار می پردازند و در روز پنهان می شوند.فرم بدن اکثر عقرب ها یکسان بوده و فقط طول و رنگ آنها تفاوت دارد.نماد عقرب : نماد عقرب را می توان در اکثر ملتها مشاهده کرد و در بسیار از کشور ها نماد عقرب بر روی سنگ ها  وجود دارد و در هر کشور معنای به خصوصی دارد و برای کاوش باید حتما از مردم محلی درباره آن پرس و جو کرد و سپس به کاوش پرداخت.

آثار و نشانه عقرب

 

آثار و نشانه عقرب در دفینه یابی :

آثار و نشانه عقرب در دفینه یابی بسیار مهم بوده و باید به محل قرار گیری عقرب ، باور های مردم محلی درباره عقرب و…. توجه داشت تا به دفینه یا گنج بتوان رسید.در برخی از موارد نشانه عقرب وجود تله را بیان می کند یا به اپراتور هشدار می دهد که اینجا عقربی وجود دارد و همچنین تله فیزیکی شاید نصب شده است و در حین کاوش باید بسیار مراقب باشید.معمولا کاوش های که در آن نماد عقرب وجود دارد بسیار دشوارتر از سایر کاوش ها می باشد.

آثار و نشانه عقرب در مکان های زیر زمینی :

اگر نماد عقرب را در داخل غار مشاهده کردید به احتمال بسیار زیاد دفینه در انتهای غار قرار دارد و شما باید به دنبال سنگی باشد که احتمال وجود عقرب در زیر آن بسیار زیاد باشد.اگر نماد عقرب را در آسیاب ، حوض ،چاه و استخر مشاهده کردید احتمال مواجه با خطر افزایش می یابد و دقت فراروان کنید تا اسیر دام یا تله نشوید.اگر نشانه عقرب را به صورت تکی مشاهده کردید و در اطراف آن چیز دیگری مشاهده نشد احتمال وجود دفینه بیشتر است ولی نباید از خطرات آن غافل شد.مسیر دفینه بیشتر در راستای دم عقرب یا محلی که عقرب به آن نگاه می کند است.نشانه عقرب در قبرستان های مسیحیان نیز دیده شده است که نشان بچه خردسال است و نباید کاوش کنید.

این مطلب مرتبط است با :آثار و نشانه دفینه

مطالبی که شاید شما دوست داشته باشید:

شما می توانید جهت خرید فلزیاب شرکت IKPV به نمایندگی فلزیاب فارس و فلزیاب تهران مراجعه نمایید یا با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس حاصل فرمایید.

شاید دوست داشته باشید:

نماد خرگوش در دفینه یابی | شکل خرگوش در گنج یابی

نماد خرگوش نماد خرگوش در دفینه یابی و گنج یابی بیشتر به معنای وجود کانال یا تونل زیر زمینی است و اگر در جایی نشانه خرگوش را مشاهده کردید به دنبال ورودی حفره یا تونل باشید.در تونل ممکن است آب وجود داشته باشد یا مسیر آب باشد.اما در برخی موارد تونل راه ورود و خروج […]

عقاب و نماد شاهین در دفینه یابی

عقاب و نماد شاهین در دفینه یابی باز یا شاهین پرنده ای شکاری بوده و چشمان تیزبینی دارد. شکار خود را در میان چنگالهایش نگه می دارد. به احتمال زیاد ، این علامت به دفینه راهزنان یا به غنایم و… جنگی اشاره دارد. به طور کلی ، دفینه آن در مکان بسته و پلمپ شده ای […]

آثار و نشانه سنگ آسیاب در دفینه یابی

آثار و نشانه سنگ آسیاب معمولا در نواحی بلند کوه های مشاهده می شوند که برای یافتن آن می توانید به دنبال دو عدد سنگ کله قندی در مجاورت آن باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید