آثار و نشانه صلیب در دفینه یابی

iman آثار و نشانه , , , , , , , , , , , ,

آثار و نشانه صلیب در دفینه یابی

آثار و نشانه صلیب در دفینه یابی

صلیب چیست؟

صلیب یا چلیپ یک شکل هندسی است که دو خط هم اندازه هستند که از وسط بر یکدیگر عمود شده اند.این نماد معنایی متعدد و مفاهیم زیادی دارد و در خیلی از تمدن ها این  نماد دیده شده است مثلا در قبل از دوره مسیح این نماد را نماد عناصر چهار گانه می دانستند اما در آیین مهر پرستی صلیب نماد خورشید می باشد این نماد را مصریان و آشوری ها نیز استفاده کرده اند اما بسیاری این نماد را نماد مسیحیان می دانند و دلیل آن هم به صلیب کشیده شدن مسیح می باشد و از آن پس این نماد را درست کرده و به همراه خود حمل می نمودند.

آثار و نشانه صلیب در دفینه یابی و گنج یابی :

آثار و نشانه صلیب بیشتر در قبرستان مسیحیان مشاهده می شود و از زمان به صلیب کشیده شدن مسیح به بعد برای مردگان از این نماد بر روی قبر ها استفاده شده است.آثار و نشانه صلیب در برخی از مکان های پر بار نیز دیده شده است که در آن بار اشیا با ارزشی مثل صلیب طلایی وجود داشته است و این نشان دهنده آن است که نشان صلیب می تواند نشانی از گنج باشد.

البته در برخی موارد نادر نشان صلیب به معنای فاصله تا هدف است و همچنین جهت هدف را نشان می دهد در این موارد باید اندازه هر ۴ طرف صلیب را اندازه گرفت و عدد به دست آمده را به متر تبدیل کرد و در سمتی که صلیب متفاوت یا اندازه متفاوتی دارد حرکت کرد تا به هدف رسید.اما گاهی ساق کوچکتر نشان دهنده راه دفینه است و اگر ساق های صلیب یک اندازه بودند و جهتی را نشان نمی دادند دفینه دقیقا زیر همان محل وجود دارد.در صورتی که نماد صلیب را در جایی مشاهده کردید ابتدا پرس و جو کنید تا قبرستان مسیحیان نباشد و سپس با یک کارشناس خبره (نه کلاهبردار) مشاوره نمایید و سپس به کاوش بپردازید.

 

این مطلب مرتبط است با : آثار و نشانه دفینه

پست های که شاید شما دوست داشته یاشید :

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشر درباه انواع نماد صلیب ، دفینه و فلزیاب به نمایندگی فلزیاب شیراز و نمایندگی فلزیاب تهران مراجعه نمایید یا با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس حاصل فرمایید.

 

شاید دوست داشته باشید:

نماد خرگوش در دفینه یابی | شکل خرگوش در گنج یابی

نماد خرگوش نماد خرگوش در دفینه یابی و گنج یابی بیشتر به معنای وجود کانال یا تونل زیر زمینی است و اگر در جایی نشانه خرگوش را مشاهده کردید به دنبال ورودی حفره یا تونل باشید.در تونل ممکن است آب وجود داشته باشد یا مسیر آب باشد.اما در برخی موارد تونل راه ورود و خروج […]

عقاب و نماد شاهین در دفینه یابی

عقاب و نماد شاهین در دفینه یابی باز یا شاهین پرنده ای شکاری بوده و چشمان تیزبینی دارد. شکار خود را در میان چنگالهایش نگه می دارد. به احتمال زیاد ، این علامت به دفینه راهزنان یا به غنایم و… جنگی اشاره دارد. به طور کلی ، دفینه آن در مکان بسته و پلمپ شده ای […]

آثار و نشانه سنگ آسیاب در دفینه یابی

آثار و نشانه سنگ آسیاب معمولا در نواحی بلند کوه های مشاهده می شوند که برای یافتن آن می توانید به دنبال دو عدد سنگ کله قندی در مجاورت آن باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید