آثار و نشانه انگور و نماد خوشه انگور در دفینه یابی

felezyabland آثار و نشانه , , , ,

آثار و نشانه انگور و نماد خوشه انگور در دفینه یابی

آثار و نشانه انگور

آثار و نشانه انگور در کاوش و گنج یابی بیشتر به معنا و مفهوم مقبره پادشاه یا ملکه است. نماد خوشه انگور ثروت را نشان می دهد و یکی از نمادهای جذاب به شمار می رود. لذا نباید سنگی که روی آن نماد خوشه انگور هک شده است را تخریب کنید و باید در اطراف آن به جستجو بپردازیم.

انگور و نماد خوشه انگور در دفینه یابی

آثار و نشانه انگور در بسیاری از ساختمان های قدیمی و مقبره ها به کار برده شده است که به معنای وجود دفینه باارزش در اطراف آن می باشد. انگور در یونان باستان به معنای برکت بوده و مسیحیان نیز به آن اعتقاد دارند. اما آنچه برای یک کاوشگر اهمیت دارد وجود انگور یا خوشه آن بر روی قبر و سنگی که مکان آن ثابت بوده است.

برخی از آثار و نشانه های مشابه

 

شاید دوست داشته باشید:

نماد خرگوش در دفینه یابی | شکل خرگوش در گنج یابی

نماد خرگوش نماد خرگوش در دفینه یابی و گنج یابی بیشتر به معنای وجود کانال یا تونل زیر زمینی است و اگر در جایی نشانه خرگوش را مشاهده کردید به دنبال ورودی حفره یا تونل باشید.در تونل ممکن است آب وجود داشته باشد یا مسیر آب باشد.اما در برخی موارد تونل راه ورود و خروج […]

عقاب و نماد شاهین در دفینه یابی

عقاب و نماد شاهین در دفینه یابی باز یا شاهین پرنده ای شکاری بوده و چشمان تیزبینی دارد. شکار خود را در میان چنگالهایش نگه می دارد. به احتمال زیاد ، این علامت به دفینه راهزنان یا به غنایم و… جنگی اشاره دارد. به طور کلی ، دفینه آن در مکان بسته و پلمپ شده ای […]

آثار و نشانه سنگ آسیاب در دفینه یابی

آثار و نشانه سنگ آسیاب معمولا در نواحی بلند کوه های مشاهده می شوند که برای یافتن آن می توانید به دنبال دو عدد سنگ کله قندی در مجاورت آن باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید